Pozytywny debiut w Mistrzostwach Polski Juniorów Kickboxing Low kick

W Ożarowie Mazowieckim rozegrano mistrzostwa Polski kickboxing juniorów w wersji low kick. Dzięki dotacji z Gminy Lublin w zawodach zobaczyliśmy juniorów ze Sportowego Klubu Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej.

W tych mistrzostwach udział wzięło 137 zawodników i zawodniczek z 58 klubów. Brązowy medal wywalczył Łukasz Stec w kat. 86 kg wśród juniorów starszych.
Łukasz walkę o finał przegrał na punkty z zawodnikiem gospodarzy z Arturem Stańczakiem (Ożarowska Szkoła Kickboxingu), który później zdobył Mistrzostwo Polski. Wśród juniorów młodszych nieźle rywalizował Daniel Koszyk w kategorii najcięższej 89 kg ulegając jednak w walce o medal z Dariuszem Rzeźnickim (Ożarowska Szkoła Kickboxingu).

Naszym zawodnikom do zwycięstwa w walkach zabrakło tylko doświadczenia, gdyż na ringu startowali pierwszy raz. Zawodnikom sekundował Dariusz Sigłowy.