Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin 1:3

W rozegranym w Piszczacu meczu 22. kolejki III ligi gr. IV zespół Motoru Lublin pokonał drużynę Podlasia Biała Podlaska 3:1.

Pierwszy gol dla Motoru padł w 15. minucie spotkania. Po dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego z rzutu rożnego piłkę do siatki bramki Podlasia skierował głową Szymon Kamiński. 6 minut później było już 2:0. Po rajdzie i dośrodkowaniu Michała Palucha bramkę zdobył Mateusz Majewski. Było to jego pierwsze ligowe trafienie po powrocie do Motoru Lublin. Na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie 2:0 dla żółto-biało-niebieskich.

Na trzecią bramkę w meczu kibice zgromadzeni na stadionie w Piszczacu musieli poczekać do 81. minuty. Gola kontaktowego dla Podlasia zdobył Marcin Kruczyk. Motor odpowiedział błyskawicznie – trafienie Michała Gałeckiego w 82. minucie ustaliło wynik spotkania na 3:1.

Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin 1:3 (0:2)
Marcin Kruczyk 81′ – Szymon Kamiński 15′, Mateusz Majewski 21′, Michał Gałecki 82′

Podlasie: Wrzosek – Renkowski, Chyła, Konaszewski (87′ Całka), Komar, Andrzejuk, Kosieradzki (90′ Mitura), Kaznocha (78′ Dmitruk), Dmowski (68′ Nieścieruk), Syryjczyk (75′ Chmielewski), Kruczyk

Motor: Olszewski – Cichocki (89′ Wołos), Waleńcik, Ranko, Pajnowski, Nowak (64′ Pożak), Gałecki (90’+1 Kumoch), Sz. Kamiński, Brzyski (82′ Michota), M. Majewski (72′ Bonin), Paluch

Żółte kartki: Mateusz Konaszewski, Marcin Kruczyk (Podlasie)
Sędziował: Artur Szelc (Krosno)

Źródło: Motor Lublin (fot. Motor Lublin)