Pierwszy mecz kontrolny Motoru podczas letnich przygotowań

W sobotę żółto-biało-niebiescy rozegrali swój pierwszy sparing, podczas  letnich przygotowań do nowego sezonu. Zmierzyli się w nim z Polonią Warszawa, która awansowała niedawno do II ligi. Padł remis 1:1.

Podczas meczu mogliśmy ujrzeć kilka nowych twarzy w szeregach Motoru. Między innymi w drużynie trenera Złomańczuka wystąpił Piotr Okuniewicz, który jest, chociażby byłym zawodnikiem Górniaka Łęczna czy Gryfa Wejherowo. W sobotnim spotkaniu pokazał się z bardzo dobrej strony, strzelając bramkę, dającą remis.

Po pierwszej połowie na prowadzeniu była Polonia. Niecałe dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej odsłony wyrównanie „Motorowcom” zapewnił wspomniany wcześniej Okuniewicz. Remis pozostał na tablicach niezmiennie do końca spotkania. W składzie Motoru mieli okazję również zadebiutować: Kamil Oziemczuk, Yashuiro Kato oraz Rafał Mackowski.

Motor Lublin – Polonia Warszawa 1:1 (0:1)