Motor zwyciężył sparing z Lublinianką, Słowacy na testach

W swoim drugim meczu kontrolnym piłkarze Motoru ograli czwartoligową Lubliniankę 2:0

W pierwszej połowie obyło się bez goli. Po zmianie stron też długo zanosiło się na bezbramkowy remis. Dopiero w 70 minucie spotkania gola zdobył Kamil Stachyra.

Niedługo później wynik ustalił Olaf Martynek. 18-latek dwa razy był lepszy od bramkarza Lewartu w sobotnim spotkaniu kontrolnym Motoru.

Trener Marcin Sasal przyglądał się trzem testowanym zawodnikom ze Słowacji. Chodzi o graczy, którzy występują na pozycjach: lewego obrońcy, śrdokowego pomocnika i ofensywnego pomocnika.

Motor Lublin – Lublinianka 2:0 (0:0)

Bramki: Stachyra (70), Martynek (75).

Motor, I połowa: Zagórski – Kożuchowski, Chyła, Kamiński, Kowalczyk,  Koszel, Paluch, Myśliwiecki i trzech testowanych zawodników. II połowa: Socha – Michota, Gieraga, Kursa, Tadrowski, Stachyra, Tymosiak, Martynek, Słotwiński, Kaczmarek, Majkowski.

Lublinianka: Krupa – Ręba, Paździor, Kosiarczyk, Jezior, Skoczylas, Prus, Gutek, Stępień, Stefański, Kłyk oraz Dzyr, Jesionek, Ł. Sobiech, Marzęda, Rasiński, Kamola, Rovbel i trzech zawodników testowanych.