Motor – Wierna Małogoszcz 2:1

Czwarte zwycięstwo z rzędu Motoru Lublin. Tym razem na własnym stadionie pokonali Wierną Małogoszcz 2:1.

Dość niespodziewanie pierwsi na prowadzenie wyszli goście, którzy pewnie wykonali rzut karny w 14. minucie meczu. Motor na odpowiedź potrzebował zaledwie 5 minut. W sytuacji sam na sam znalazł się Kamil Stachyra i nie zmarnował swojej sytuacji, dając gospodarzom wyrównanie na 1:1.

Po przerwie grę prowadzili „Motorowcy”. Pozytywny efekt ich ataków zobaczyliśmy w 58. minucie. Zza pola karnego uderzył Kamil Oziemczuk i skierował piłkę do siatki, wyprowadzając żółto-biało-niebieskich na prowadzenie.

Kolejne zwycięstwo dało lublinianom drugą pozycję w tabeli, tuż za Garbarnią Kraków, która ma jeden punkt przewagi nad klubem z Lublina.

Motor Lublin – Wierna Małogoszcz 2:1 (1:1)