Motor Lublin – Tomasovia 2:0

Motor Lublin w ramach przygotowań do drugiej części sezonu 2021/2022 r. rozgrywek eWinner II ligi piłki nożnej rozegrał mecz towarzyski z beniaminkiem III ligi Tomasovią Tomaszów Lubelski, który wygrał 2:0. Bramki dla podopiecznych trenera Marka Saganowskiego zdobyli: Ryczkowski w 31 min. i Firlej w 47 min.

Retransmisja meczu dostępna jest na kanale youtube klubu:

Motor Lublin – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0 (1:0)

Bramki: Ryczkowski (31), Firlej (47).

Motor, I połowa: Lach – Wójcik, Błyszko, Cichocki, Moskwik, Świeciński, Ceglarz, Swędrowski, Ryczkowski, Polak, Fidziukiewicz. II połowa: zawodnik testowany – Michota, Król, Najemski, Rozmus, Sędzikowski, Kusiński, Kafel (72 Kosior), Bednarczyk, Rak, Firlej.

Tomasovia: Krawczyk – Wolanin, Chmura, Skiba, Zozulia, Lis, Słotwiński, Orzechowski, Tomaszewski, Czereczun, J. Szuta oraz D. Szuta, Lasota, Pleskacz, A. Żurawski, Kurzępa.