Motor Lublin – Sokół Sieniawa 2:0 (2:0)

Motor w czwartek zanotował 10 spotkanie bez porażki. Lublinianie wygrali z Sokołem Sieniawa 2:0 mimo że już w pierwszej minucie Walerija Sokolenko wyleciał z boiska z czerwoną kartką.

Mimo straty zawodnika gospodarze poszli po swoje i po kwadransie gry prowadzili. Kamil Stachyra przejął nieudolnie wybitą piłkę i zaliczył swojego 10 gola w sezonie. Kilka minut później było już 2:0, a tym razem strzał z dystansu Piotra Piekarskiego znalazł drogę do siatki. I lublinianie mogli już wyczekiwać odpowiedzi rywali.

Sokół lepiej grał po przerwie, ale bez efektu. “Żółto-biało-niebiescy” utrzymali korzystny wynik do końcowego gwizdka. Przy okazji zbliżyli się do lidera z Krosna jedynie na cztery punkty.

Motor Lublin – Sokół Sieniawa 2:0 (2:0)Bramki: Stachyra (15), Piekarski (22).

Motor: Zagórski – Falisiewicz, Sokolenko, Karwan, Dykij, Stachyra (90 Majewski), Król, Piekarski, Świech, Szymanek (70 Mroczek), Myśliwiecki (85 Paluch).

Sokół: Ćwiczak – Skała, Flis (46 Bigas), Padiasek, Bursztyka (80 Demusiak), Siwy, Faka, Partyka (46 Pigan), Trawka, Hass, Jędryas (55 Maca).

Żółte kartki: Karwan, Świech – Bursztyka.
Czerwona kartka: Sokolenko (Motor, w 1 min, za faul).