Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg 2:0 (1:0)

Motor Lublin w pierwszym sparingu przed sezonem 2021/2022 odnieśli pewne zwycięstwo. Podopieczni Marka Saganowskiego pokonali Siarkę Tarnobrzeg 1:0.

Spotkanie zostało rozegrane w standardowym formacie 2×45 minut. W naszym zespole w obu połowach zobaczyliśmy dwie różne jedenastki. W pierwszej odsłonie żółto-biało-niebiescy wyraźnie dominowali. Po przerwie mecz się wyrównał. Goście przez cały mecz nie stworzyli jednak większego zagrożenia pod naszą bramką.

Bramki: Fidziukiewicz 9, Ropski 46

Motor pierwsza połowa: Kiełpin – Moskwik, Błyszko, Wawszczyk, Testowany, Kołbon, R. Król, Testowany, Wójcik, Ceglarz, Fidziukiewicz
Motor druga połowa: Madejski – Rozmus, B. Zbiciak, Janiszek, Testowany, Testowany, Testowany, Testowany, Jagodziński, Testowany, Ropski (80 Świderski)

Źródło: Motor Lublin