Motor Lublin przegrał w sparingu z Pogonią Siedlce

W Siedlcach podczas obozu przygotowawczego Motor Lublin rozegrał czwarty sparing przed startem sezonu 2020/2021. W nim żółto-biało-niebiescy przegrali z miejscową Pogonią 1:4. Jedyną bramkę dla lublinian zdobył w 39. minucie meczu Tomasz Swędrowski.

Kolejny sparing Motorowcy rozegrają w niedzielą 16 sierpnia. Ich przeciwnikiem będzie Górnik Łęczna. Do skutku natomiast nie dojdzie zaplanowany na 22 sierpnia mecz z Radomiakiem Radom

Motor Lublin 4:1 (2:1)

Kamil Walków 38′, 44′, 59′, Norbert Wojtuszek 40′ – Tomasz Swędrowski 39′

Motor (I połowa): Madejski – M. Król, Grodzicki, Łukasik, Moskwik, Duda, Swędrowski, Kumoch, Ceglarz, Jagodziński, Ropski.

Motor (II połowa): Madejski (65′ Lach) – Michota, Cichocki, Łukasik, zawodnik testowany, Duda (65′ Bednarczyk), Darmochwał, Kunca, Wójcik, Ropski (60′ Świderski), Nowak.

Niewykorzystane rzuty karne: Kamil Walków 56′ (obrona bramkarza) – Daniel Świderski 70′ (obrona bramkarza)

Żółta kartka dla Motoru: Kamil Kumoch
Czerwona kartka: Maksymilian Cichocki 55′ (bez konsekwencji)

Źródło: Motor Lublin