Motor Lublin pozostaje w Centralnej Lidze Juniorów starszych

W sobotę podopieczni trenera Jasika wygrali już siódmy mecz z rzędu. Na wyjeździe młodzi piłkarze pokonali MOSP Białystok 3:0. Te zwycięstwo zapewniło im miejsce w pierwszej szóstce tabeli.

Pierwsza połowa nie przyniosła wielu emocji, co więcej nie ujrzeliśmy nawet podczas niej bramek. Po zmianie stron wyższość pokazali Motorowcy, którzy zdołali strzelić aż 3 bramki, zachowując przy tym czyste konto. W nowym sezonie w Centralnej Lidze Juniorów Motor rywalizował będzie z Legią Warszawa, Cracovią, Lechem Poznań, Arką Gdynią, Zagłębiem Lubin, Śląskiem Wrocław, czy też Pogonią Szczecin.

– Graliśmy na małym boisku, a rywale skoncentrowali się na obronie. Cierpliwie czekaliśmy jednak na swoją szansę, bo wiedzieliśmy, że do utrzymania wystarczy nam nawet remis. W drugiej połowie graliśmy już bardziej ofensywnie. Poszeliśmy do przodu i strzeliliśmy trzy gole. Pochwały należą się Szymonowi Rakowi i Rafałowi Dusile, którzy wypracowali te brami – ocenia trener Tomasz Jasik na klubowym portalu ekipy z Lublina.

MOSP Białystok – Motor Lublin 0:3 (0:0)