Motor Lublin – Lublinianka 2:1 w finale Pucharu Polski LZPN

Lublinianka wygrywała w finale Pucharu Polski na szczeblu LZPN z Motorem 1:0, ale końcowy triumf świętowali podopieczni trenera Mariusza Sawy, którzy zwyciężyli 2:1.

Strzelanie rozpoczął Kamil Witkowski. “Witek” wykończył podanie Pawła Zabielskiego i z bliska umieścił piłkę w siatce. Tak było w 50 minucie

Sokolenko dośrodkował do Marcina Świecha, a ten strzelił na 1:1. Ostateczny wynik został ustanowiony w 87 minucie po… rzucie rożnym. Dawid Ptaszyński w zamieszaniu pod bramką przeciwnika okazał się najbardziej opanowany i dał Motorowi cenną wygraną.

Motor Lublin – Lublinianka 2:1 (0:1)
Bramki: Świech (50)> Ptaszyński (87) – Witkowski (5).

Motor: Skrzypek – Falisiewicz, Karwan (20 Piekarski), Sokolenko, Dykij, Mroczek (46 Stachyra), Król, Ptaszyński, Świech, Paluch (46 Myśliwiecki), Szymanek (70 Kamiński)
Lublinianka: Zapał – Wołos, Mazurek, Rafał Kursa, Radosław Kursa, Sobiech, Stępień (65 Czułowski), Zabielski, Skoczylas (55 Gąsior), Tomczuk, Witkowski (85 Rovbel).