Motor Lublin – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0

Spotkanie z KSZO było pierwszym meczem ligowym, pod wadzą Roberta Góralczyka. Debiut się udał, gdyż żółto-biało-niebiscy wygrali 2:0.

Pierwsze spotkanie z nowym trenerem piłkarze Motoru rozegrali w Pucharze Polski, wygrywając z Lewartem Lubartów 0:5. Tym razem zawody również mogą zaliczyć do udanych, gdyż zdobyli 3 punkty w ligowym starciu.

Do najciekawszych pierwszej połowy nie możemy zaliczyć. Jeden celny strzał po stronie gości i brak pomysłu na skonstruowanie akcji przez gospodarzy, którzy znacznie dłużej utrzymywali się przy piłce.

Po zmianie stron gra zaczęła nabierać tempa i można było zaobserwować częstsze bramkowe akcje. W 60. minucie Motor mógł prowadzić 1:0, ale Madej pomylił się dosłownie o centymetry. Później gospodarzy nastraszyli gracze KSZO, którzy byli blisko zdobycia gola, ale chwile później „Motorowcy” skontrowali i po świetnej piłce od D’Apollonio piłkę w siatce umieścił Bonin. Piętnaście minut później gracze z Lublina upewnili się, że zwycięstwa im nikt nie odbierze. Gola na 2:0 strzelił Dominik Cheba.

Motor Lublin – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (0:0)