Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0

W swoim pierwszym letnim meczu kontrolnym zespół Motoru Lublin pokonał drużynę KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0.

Zwycięską dla żółto-biało-niebieskich bramkę zdobył w 28. minucie spotkania Tomasz Brzyski (z rzutu karnego).

Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 (1:0)
Tomasz Brzyski 28′ (k.)

Motor (I połowa): Olszewski – Michota, Cichocki, zawodnik testowany, Brzyski, Bonin, Kumoch (35′ Buczek), Duda, zawodnik testowany (41′ Koszel), Paluch, Darmochwał

W drugiej połowie oprócz zawodników testowanych grali także: Olszewski, Grzywaczewski, Kraśniewski, Buczek, Kłos, Koszel, Rak, Grunt

Żółte kartki dla Motoru: Brzyski, Buczek, zawodnik testowany

Źródło: Motor Lublin (fot. Motor Lublin)