Motor Lublin – JKS Jarosław 2:0

Piłkarze z Lublina utrzymali się na fotelu lidera. Na własnym stadionie pokonali pewnie JKS Jarosław 2:0.

Początek spotkania wskazywał, że mecz JKS-em nie będzie najłatwiejszą przeprawą Motoru. To liderzy tabeli byli drużyną aktywniejszą, ale przyjezdni również mieli swoje sytuacje, szczególnie w końcówce pierwszej połowy.

Po zmianie stron trener Motoru nie zwlekał z decyzjami i przeprowadził w tym samym momencie trzy zmiany. Na boisko wyszli: Michota, Tymosiak oraz Falisiewicz. Jak pokazała dalsza część spotkania, zmiany te były wręcz kluczowe. Wynik spotkania otworzyli żółto-biało- niebiescy w 57. minucie. Autorem premierowej bramki był Komor. Dwadzieścia minut później podwyższenie wyniku zapewnili rezerwowi: Falisiewicz i Michota, po których akcji padła bramka na 2:0.

Motor Lublin – JKS Jarosław 2:0 (0:0)