Motor Lublin – Chełmianka Chełm 6:2 (6:1)

W kolejnym meczu towarzyskim okresu przygotowawczego do rundy wiosennej eWinner II ligi Motor Lublin odniósł wysokie zwycięstwo nad drużyną Chełmianki Chełm 6:2. Mecz był rozgrywany w nietypowym wymiarze czasowym. Każda z połów trwała 60 minut.

Bramki:
samobójcza, Swędrowski, Ryczkowski, Wójcik, Fidziukiewicz, Ceglarz – Brzozowski, Wiatrak

Motor: (I połowa) Lach – Wójcik, Błyszko, Cichocki, Moskwik, Świeciński, Swędrowski, Ceglarz, Rak, Ryczkowski, Fidziukiewicz. (II połowa) Madejski – Michota, Zbiciak, Najemski, Rozmus, Kusiński, Kafel, Król, Sędzikowski, Polak, Firlej (Kosecki).