Motor Lublin – Chełmianka 2:0 (1:0)

W sobotnim meczu kontrolnym Motor wygrał z Chełmianką 2:0. Gole zdobywali Paweł Kaczmarek i Michał Paluch.

W pierwszej połowie gospodarze mieli wiele sytuacji, ale trafili do bramki tylko raz. Kamil Majkowski strzelił w słupek, a później wywalczył jedenastkę. Sam poszkodowany podszedł do piłki i nie udało mu się pokonać Łukasza Kijańczuka. Żółto-biało-niebiescy wyszli na prowadzenie w 33 minucie, kiedy do bramki rywali trafił Paweł Kaczmarek.

W drugiej części meczu bramkę dołożył Michał Paluch, który posłał piłkę do siatki Chełmianki na kwadrans przed końcem spotkania. W samej końcówce Artur Gieraga po faulu na Przemysławie Banaszku obejrzał czerwoną kartkę.

Bramki: Kaczmarek (33), Paluch (76).

Motor: Socha – Tadrowski, Gieraga, Kursa Szysz (75 Kowalczyk) – Michota, Cholerzyński, Słotwiński (65 Paluch), Kaczmarek – Stachyra (60 Martynek), Majkowski (65 Myśliwiecki).

Chełmianka: Kijańczuk – Wołos, Falisiewicz (60 Krupski), Maliszewski, Krzyżak (60 Kwiatkowski), Banaszak, Jabkowski (75 Jodłowski), Uliczny, Budzyński, Prytuliak (60 Pokrywka), Kompanicki (73 Kuśmierz).