Motor Lublin – Bytovia Bytów 2:1 (0:0)

Drugie z rzędu domowe zwycięstwo stało się faktem! W zaległym meczu 10. kolejki nasza drużyna pokonała Bytovię Bytów 2:1. Bramki dla żółto-biało-niebieskich strzelali Daniel Świderski i Rafał Król.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, choć przed przerwą obie drużyny miały okazje, by otworzyć wynik spotkania. Więcej emocji przyniosły jednak wydarzenia po zmianie stron.

W drugiej odsłonie padły trzy gole. Jako pierwszy do siatki trafił Daniel Świderski, który wykorzystał dobre podanie od Piotra Ceglarza. Na 2:0 podwyższył Rafał Król z rzutu karnego, podyktowanego po faulu Deleu na Wójciku.

Rezultat meczu ustalił najskuteczniejszy zawodnik gości, Piotr Giel. 30-letni napastnik strzelił w Lublinie swojego ósmego gola w rozgrywkach.

Bramki: Świderski 57, R. Król 70 – Giel 74

Motor: Madejski – Moskwik, Wawszczyk, Grodzicki, M. Król – Swędrowski, Kumoch (85 Cichocki), Wójcik (80 Jagodziński), R. Król, Ceglarz, Świderski (85 Ropski)

Bytovia: Staniszewski – Dymerski, Bąk, Memić, Deleu (78 Camargo), Szela (46 Wrzesień), Zawistowski, Lech, Bach (88 Urban), Giel, Sezonienko

Żółte kartki: Wójcik, Wawszczyk – Szela

Sędziował: Marek Śliwa (Pińczów)

Źródło: Motor Lublin