MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin 24:35

W spotkaniu z MKS Piotrcovią Piotrków Trybunalski Perła była zdecydowanym faworytem. Zawodniczki nie zawiodły, pewnie zwyciężyły swój wyjazdowy mecz.

W Perle panował ostatnio mały kryzys i nie spisywała się ona zgodnie z oczekiwaniami. Rywalizacja z Piotrkowem była bardzo dobrym momentem do powrotu na dobre tory. Szczypiornistki z Lublina szybko objęły prowadzenie i sukcesywnie je powiększały. Do przerwy Perła prowadziła już ośmioma punktami.

W drugiej połowie przyjezdne próbowały odrobić straty, ale bezskutecznie — zbliżył się na sześć oczek i to był szczyt ich możliwości. Perła wygrała 35:24 i pewnie zdobył komplet punktów.

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski – MKS Perła Lublin 24:35 (10:18)