MKS Perła Lublin podtrzymuje serię zwycięstw, zwyciężając z KPR Jelenią Górą

Mimo napiętego terminarza, zawodniczki MKS-u pewnie zwyciężają nad KPR Jelenią Górą 35:22.  Zwycięstwo potwierdza ich wspaniałą dyspozycję i przypieczętowuje pewną pozycję lidera.

Początek spotkania był niezwykle wyrównany, co potwierdza fakt, że po pierwszych kilku minutach wynik był remisowy. Po pierwszym kwadransie gra szczypiornistek z Lublina zaczęła nabierać tempa, a gospodynie zaczęły dominować nad zespołem z Jeleniej Góry. Na przerwę do szatni zeszły z 9 bramkową przewagą.

W drugiej odsłonie meczu, MKS kontrolował przebieg spotkania i nie pozwalał na podgonienie wyniku przyjezdnej drużynie. Na wyróżnienie zasługuje postawa Dagmary Nocuń, która dostarczyła lubelskiemu klubowi największej ilości bramek w meczu. Finalnie gospodynie wygrały 35:22.

MKS Perła Lublin – KPR Jelenia Góra 35:22 (21:12)