MKS Perła Lublin, mimo zdobytego mistrzostwa Polski nie zwalnia tempa

Mimo że piłkarki ręczne z Lublina mają już zapewnione mistrzostwo, nie oddają darmowych punktów i walczą do samego końca. W Elblągu pokonały Miejscowy Kram Start 25:32.

Pierwsza połowa była niezwykle wyrównana. Nie padło wiele bramek, a mecz był niezwykle defensywny. Kontrolę nad spotkaniem miały jednak od początku przyjezdne. Na przerwę schodziły, prowadząc 9:12.

W drugiej osłonie spotkania, rywalizacja stała się znacznie bardziej ofensywna. Miejscowe szczypiornistki chciały dorównać mistrzyniom kraju, jednak Perła okazała się nie do przejścia. Pewnie wykorzystywała swoje sytuacja i zwiększała przewagę nad rywalkami, finalnie wygrywając siedmioma punktami. Na wyróżnienie zasługuje zdecydowanie Aleksandra Rosiak, która zdobyła aż 11 goli.

Kram Start Elbląg – MKS Perła Lublin 25:32 (9:12)