Miasto Szkła Krosno – TBV Start Lublin 87:74.

Po trzech kwartach wynik oscylował wokół remisu, niestety w ostatniej odsłonie w szeregach TBV Startu Lublin zabrakło nieco jakości, przez co lublinianie musieli pogodzić się z wyjazdową porażką z Miastem Szkła Krosno.

Pierwszą kwartę minimalnie wygrali gospodarze. Była ona bardzo wyrównana i kibice mogli oglądać wiele ciekawych, ofensywnych akcji. Druga partia była wręcz nienaganna w wykonaniu Startu i na przerwę lublinianie schodzili, prowadząc siedmioma punktami.

W trzeciej kwarcie nadeszły jednak gorsze chwile dla przyjezdnych i stracili tym samym prawie całą przewagę punktową wywalczoną we wcześniejszych częściach meczu. Przed finałową partią na tablicy widniał wynik 61:62 – czwarta kwarta była więc decydująca. W decydującej chwili lublinianom niestety zabrakło jakości. Końcówkę zdominowało Krosno, zgarniając komplet punktów.

Miasto Szkła Krosno – TBV Start Lublin 87:74 (22:20, 16:25, 23:17, 26:12)