LUKS Agros Chełmno – AZS UMCS Optima Lublin 0:3

W meczu obyło się bez niespodzianek i wygrał faworyt. AZS UMCS Optima pokonał pewnie LUKS Agros Chełmno 3:0.

Już w pierwszym pojedynku Wenwen Liu pokonała Katarzynę Nowcin 3:0. W pierwszym secie Akademiczka pokonała rywalkę 11:3. Druga partia okazała się najbardziej wyrównana, ale tym razem również Liu była górą. Trzeci set to już deklasacja rywalki i ponowna wygrana do trzech punktów.

W drugim meczu niepodziewania Agata Szczuka wygrała pierwszego seta z Antoniną Szymańską. Był to jednak wypadek przy pracy, gdyż „Tosia” zwyciężyła wszystkie następne odsłony do 6, 5 i 4 punktów.

Zwycięstwo w ostatnim spotkaniu również powędrowało na konto AZS UMCS Optima. Sylwia Pawlak pokonał w nim Agnieszkę Sitarską 3:0.