LUK Politechnika Lublin wraca na zwycięskie tory

W wyjazdowym spotkaniu podopieczni Macieja Kołodziejczyka pokonali SMS PZPS Spała. Wrócili tym samym na zwycięskie tory po ostatniej porażce.

Zdecydowanym faworytem była ekipa z Lublina. Ich przeciwnicy przystępując do meczu, mieli na koncie tylko jedno zwycięstwo. SMS-owi nie pomogła nawet przewaga własnej hali. LUK w pierwszym secie zdominował rywali, wygrywając 17:25. Następna partia była już bardziej wyrównana, ale finalnie to lublinianie wygrali swojego drugiego seta. Trzeci set okazał się ostatnim. Mimo walki miejscowych LUK  zwyciężył trzecią odsłonę 21:25 i ustalił wynik spotkania na 0:3. Za MVP meczu został uznany Kamil Durski.

MS PZPS I Spała – LUK Politechnika Lublin 0:3 (17:25, 23:25, 21:25)