Legia II Warszawa – Motor Lublin 0:3 (0:3)

Motor Lublin pokonał rezerwy Legii Warszawa w sparingu rozegranym w Książenicach. Dla podopiecznych trenera Marka Saganowskiego było to drugie zwycięstwo w czwartym spotkaniu zimowego okresu przygotowawczego przed rundą wiosenną sezonu 2020/21.

Już do przerwy żółto-biało-niebiescy prowadzili 3:0, po tym jak dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Filip Wójcik. Nasz skrzydłowy do dwóch goli dołożył także asystę przy trafieniu Szymona Raka. Bramek dla Motoru mogło paść w pierwszej połowie więcej, ale w kilku sytuacjach zabrakło lepszej skuteczności. Po zmianie stron lubelski zespół nadal miał znaczącą przewagę, jednak nie potrafił jej udokumentować kolejnymi golami, choć okazji strzeleckich nie brakowało.

Bramki: Wójcik 7, 10, Rak 20

Motor: (I połowa) Kiełpin – M. Król, Grodzicki, Łukasik, Wawszczyk, Wójcik, Kumoch, Cichocki, Duda, Rak, Ropski. (II połowa) Majdejski – Michota, Janiszek, Cichocki, Wawszczyk, Jagodziński, Kusiński, R. Król, Kunca, Moskwik, Świderski

Źródło: Motor Lublin