KSZO – Motor 1:1

W ostatnim meczu sezonu 2017/2018 piłkarze Motoru zremisowali na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1.  Ekipa z Lublina zajęła finalnie 2. miejsce w tabeli zaraz za Resovią.

Mecz nie miał żadnej stawi, więc przypominał bardziej sparing. W szeregach gości pojawili się liczni młodzieżowcy, którzy mieli okazję rozegrać spotkanie w pierwszym zespole.

Pierwsza odsłona zaczęła się bardzo spokojnie. Po jakimś czasie przewagę zaczęli zarysowywać Motorowcy. W 17. minucie doskonałą okazję miał Konrad Nowak, ale zabrakło mu nieco celności. Przełomowym momentem w atakach żółto-biało-niebieskich był rzut rożny, po którym został odgwizdany rzut karny dla Motoru. Na jedenastym metrze piłkę ustawił Radosław Kursa i pewnie umieścił piłkę w siatce.

Druga połowa zaczęła się ospale. Jednak mimo mniejszej ilość akcji, gospodarzom udało się nie zakończyć sezonu porażką. Około 70. minuty znakomitym strzałem z dystansu Sochę zaskoczył Tomasz Persona. Tym samym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zremisował koniec końców z Motorem Lublin.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin 1:1 (0:1)