KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin 1:2

W środowym meczu 29. kolejki III ligi gr. IV zespół Motoru Lublin pokonał na wyjeździe drużynę KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1.

Pierwsza bramka dla żółto-biało-niebieskich padła w 40. minucie spotkania. Dośrodkowanie Grzegorza Bonina strzałem głową wykorzystał Mateusz Majewski. Bonin miał także udział przy drugim trafieniu dla Motoru. W 59. minucie meczu po jego wrzutce w pole karne gola zdobył Szymon Rak. Zespół KSZO odpowiedział 7 minut później trafieniem Michała Grunta, który po centrze z rzutu rożnego skierował piłkę głową do siatki bramki żółto-biało-niebieskich.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin 1:2 (0:1)
Michał Grunt 66′ – Mateusz Majewski 40′, Szymon Rak 59′

Motor: Olszewski – Cichocki, Ranko, Waleńcik, Brzyski, Gałecki, Poźniak (85′ Sz. Kamiński), Rak (87′ Nowak), Bonin, D. Kamiński, M. Majewski (67′ Paluch)

Żółte kartki dla Motoru: D. Kamiński
Czerwona kartka dla Motoru: Bartosz Waleńcik w 2. minucie spotkania (za faul)

Źródło: Motor Lublin (fot. Motor Lublin)