KS APR Radom vs MKS AZS UMCS Lublin 27-32 (10-14)

Piłkarki ręczne MKS AZS UMCS Lublin w ostatnim meczu sezonu pokonały na wyjeździe KS APR Radom 32-27. Akademiczki zakończyły zmagania w 1. Lidze Kobiet na wysokim 4. miejscu.

Lublinianki szybko wzięły sprawy meczu z Radomiem w swoje ręce. W 17. minucie, po trafieniu Julii Skubacz prowadziły 11-5. Kolejny fragment był już korzystniejszy dla miejscowych i ostatecznie ekipy udały się do szatni przy wyniku 10-14. Druga połowa to równa walka. Kolejne bramki dla MKS-u zdobywała niezawodna z linii 7 metra, Julia Skubacz. Podopieczne trenera Patryka Maliszewskiego pewnie wygrały 32-27. Skubacz znalazła się w trójce najlepszych strzelczyń ligi.

MKS: Skubacz (10), Markowicz (6), Kuc (5), Warias (3), Suszek (3), Tomczyk (2), Byzdra (1), Rossa (1), Vlasiuk (1), Chodoń, Olek, Żywot, Nóżka.

Źródło: KU AZS UMCS Lublin / Kamil Wojdat