Kolejna przegrana Startu Lublin

Koszykarze Startu zanotowali kolejną porażkę w tym sezonie. Tym razem lepszy okazał się Polfarmex Kutno, którzy wygrali z miejscowymi 75:81.

Pierwsza kwarta meczu nie wskazywała w żadnym stopniu na porażkę Startu. Lublinianie grali solidnie i konstruowali miłe dla oka akcję. Pierwszą partię zakończyli, wygrywając 21:13. W drugiej odsłonie obudziło się Kutno, które nie dość, że odrobiło straty, to dodatkowo przed końcem pierwszej połowy wyszło na jednopunktowe prowadzenie.

Trzecia kwarta nie przyniosła rozstrzygnięcia, gdyż wynik utrzymywał się nieustanie w okolicach remisu, a przed ostatnią partią, goście prowadzili zaledwie dwoma punktami. Ostatecznie lepsze okazało się Kutno, które zdołało wygrać sześcioma punktami.

Start Lublin – Polfarmex Kutno 75:81 (21:13, 14:23, 24:25, 16:20)