Kolejna porażka Motoru w Centralnej Lidze Juniorów

Drugi mecz w Centralnej Lidze Juniorów piłkarze Motoru nie mogą zaliczyć do najbardziej udanych. Przegrali z Pogonią Szczecin 0:4 i jest to ich druga porażka w tym sezonie.

Pierwszą bramkę zdobył w 10. minucie Dawid Krzyżaniak. Później w odstępie trzech minut, gracze Pogoni dołożyli kolejne dwie bramki. Zawodników z Lublina dobił w 22. minucie Kacper Kozłowski. Co ciekawe więcej bramek w tym spotkaniu już nie oglądaliśmy, czyli wynik zamknął się po niecałej pierwszej połowie.

– Pogoń wykorzystała nasz słabszy moment. Zaczęliśmy mecz nieźle, ale później zabrakło nam koncentracji. Przytrafiły się nam też indywidualne błędy i straciliśmy głupie bramki. Zwłaszcza pierwszą, trzecią i czwartą. Przy drugiej chyba powinien być odgwizdany faul na Szymonie Raku. Defensywa też wymaga poprawy – ocenia na klubowym portalu trener Żółto-Biało-Niebieskich.

CLJ: Motor Lublin – Pogoń Szczecin 0:4