Jak poradzili sobie lubelscy zawodnicy podczas Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu?

Podczas Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu zawodnicy z województwa lubelskiego dwukrotnie zajmowali miejsca na podium. Ludwika Szynal ze Skarpy Lublin uplasowała się na drugiej pozycji. Srebro zdobyła również kobieca sztafeta AZS UMCS Lublin 4  x 200 m stylem dowolnym.

Szynal zdobyła srebro w wyścigu na 100 metrów stylem grzbietowym. Dystans przepłynęła w czasie 59,50 sekund.

Zawodniczki AZS UMCS Lublin wystąpiły w składzie: Julia Adamczyk, Wiktoria Czarnecka, Ewa Osiniak i Wiktoria Samuła. Pływaczki zakończyły rywalizację z czasem 8:17,97, ustępując ostatecznie jedynie Juvenii Wrocław.