Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin z pierwszą porażką w tym sezonie. Koszykarki z Lublina w wyjazdowym spotkaniu przegrały z InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski.

Początek zapowiadał się bardzo dobrze dla przyjezdnych. Pszczółki wygrywały 10:4, jednak gospodynie szybko odrobiły straty. Pierwsza kwarta skończyła się wygraną Gorzowa 20:17. Po połowie spotkania lublinianki przegrywały jedynie sześcioma punktami i taki wyniki nie wykluczał je w walce o punkty. Niestety w trzeciej kwarcie wyszedł brak zmienniczek, które jakością nie odbiegałyby od pierwszego składu. Atkins i Zoll-Norman bez problemu przechodziły defensywę lubelskiego zespołu i odskakiwały rywalkom na wyższy dystans punktowy. W drużynie Pszczółki wyróżniała się Brianna Kiesel, która na swoim koncie zapisała, aż 25 zdobytych punktów i była zdecydowaną liderką zespołu.

InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 87:69 (20:17, 23:20, 24:14, 20:18)