Górnik Łęczna – Motor Lublin 1:1 (0:0)

W piątym sparingu w okresie przygotowawczym przed sezonem 2020/21 Motor zremisował 1:1 z Górnikiem Łęczna. Dla naszej drużyny był to pierwszy remis tego lata.

Rywalizacja od początku do końca była zacięta i wyrównana. W pierwszej połowie żadna ze stron nie zdołała zdobyć bramki. Przy piłce częściej był Motor, który próbował kilka razy zaskoczyć golkipera rywali strzałami z dystansu, jednak bez powodzenia. Do przerwy utrzymał się więc bezbramkowy remis.

Po zmianie stron wynik szybko otworzyli po ładnej akcji lublinianie. Na listę strzelców po podaniu Daniela Świderskiego wpisał się Dominik Kunca. 10 minut później do wyrównania doprowadził napastnik gospodarzy, Przemysław Banaszak.

Więcej bramek na stadionie w Łęcznej już nie padło, choć obie strony miały swoje szanse. W końcówce spotkania boisko na noszach opuścił Rafał Grodzicki. Naszemu zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Bramki: Banaszak 59 – Kunca 48

Górnik: (I połowa) Kostrzewski – Sasin, Baranowski, Midzierski, Leandro, Stasiak, Stromecki, Cierpka, Goliński, Wojciechowski, Śpiączka. (II połowa) Gostomski – Rozmus, Pajnowski, Sołdecki, Orłowski, Kalinkowski, Tymosiak, Krykun, Korczakowski, Struski, Banaszak oraz Kukułowicz, Turek

Motor: Madejski (46 Lach) – Michota (60 M. Król), Grodzicki (84 Bogacz), Cichocki, Bogacz (71 Jagodziński), Swędrowski (90+1 Nowak), Duda (76 Darmochwał), Kumoch (60 R. Król), Celgarz (60 Moskwik), Kunca (71 Wójcik), Świderski (71 Ropski)

Żółte kartki: Baranowski – Grodzicki, M. Król

Źródło: Motor Lublin