Futsal: AZS UMCS Lublin – Heiro Rzeszów 7:2, ukończyli na podium

Futsaliści AZS UMCS Lublin w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego odnieśli zwycięstwo 7:2 z Heiro Rzeszów. Dzięki znakomitej postawie w rundzie rewanżowej ukończyli rozgrywki na trzeciej pozycji.

Akademicy już przed meczem z Heiro zdawali sobie sprawę z tego, że zwycięstwo da im miejsce na podium. BSF Bochnia, który do tej pory plasował się na trzeciej pozycji ze względu na problemy finansowe postanowił bowiem poddać spotkanie z Futsalem Nowiny.

Zawodnicy Artura Gadzickiego wykorzystali tę szansę. Mecz zaczęli znakomicie, szybko zdobywając gola. Po pierwszej połowie wygrywali 4:0, a z bramki zdobywali Łukasz Gromba, Jakub Drzewiecki i dwukrotnie Marco Aurelio. Po przerwie lublinianie jeszcze zwiększali tylko przewagę, ostatecznie zwyciężając 7:2.

AZS UMCS Lublin – Heiro Rzeszów 7:2 (4:0)
Bramki: Aurelio 2, Mietlicki 2, Gromba, Drzewiecki, Lenartowicz.
Lublin: Górski – Boniaszczuk, Mietlicki, Banachiewicz, Ławicki oraz Bijas, Drzewiecki, Zgierski, Kozioł.