Finał Pucharu Polski na szczeblu LZPN: Wisła Puławy – Motor Lublin 2:2 pd. k. 1:3

W finałowym spotkaniu Pucharu Polski na szczeblu Lubelskiego Związku Piłki Nożnej zespół Motoru pokonał w serii jedenastek drużynę Wisły Puławy 3:1. Trzy rzuty karne wykonywane przez zawodników z Puław obronił Adrian Olszewski.

Pierwszy gol w spotkaniu padł w 21. minucie, kiedy to po wrzutce Grzegorza Bonina z prawej strony boiska piłkę do siatki bramki Wisły skierował strzałem z woleja Tomasz Brzyski. Na kolejne trafienie kibice żółto-biało-niebieskich czekać musieli tylko 10 minut. W 31. minucie Konrad Nowak wyłożył piłkę Kamilowi Poźniakowi, a ten bez problemów skierował ją do bramki gospodarzy. Na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 2:0 dla Motoru.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia Wisły Puławy. w 50. minucie gospodarze strzelili kontaktowego gola, a minutę później było już 2:2. Obie bramki dla puławskiej drużyny zdobył Szymon Stanisławski.

Bohaterem serii jedenastek został Adrian Olszewski, który wybronił trzy strzały zawodników z Puław. Wszyscy piłkarze Motoru wykonujący rzuty karne zdołali pokonać golkipera gospodarzy (trafienia Tomasza Brzyskiego, Kamila Poźniaka i Szymona Kamińskiego), co przy jednym golu i trzech niewykorzystanych jedenastkach Puławian dało ostatecznie zwycięstwo żółto-biało-niebieskim 3:1.

Wisła Puławy – Motor Lublin 2:2 pd. k. 1:3 (2:2, 0:2)