domlublin.pl AZS UMCS – AGH Kraków 76:85

W Lublinie podczas starcia domlublin.pl AZS UMCS z AGH Kraków do wyłonienia zwycięscy potrzebna była dogrywka. Na nieszczęście gospodarzy w dodatkowym czasie lepsi okazali się koszykarze z Małopolski.

Sobotni mecz był bardzo wyrównany, o czym świadczy przede wszystkim fakt, że doszło do dogrywki. W pierwszej połowie spotkania lepsi byli gospodarze, którzy pomimo nerwowości potrafili wypracować przed zmianą stron 6 punktów przewagi.

W trzeciej i czwartej kwarcie lepiej zaprezentowali się goście, którzy odrobili po trzy punkty w dwóch ostatnich partiach. Wynik cały czas oscylował wokół remisu i w każdej chwili oba zespoły mogły przechylić szalę na swoją korzyść. Finalnie na tablicy widniało jednak 64:64, co oznaczało dogrywkę. W niej lepiej poradzili sobie koszykarze Krakowa, którzy wygrali dodatkową cześć gry 12:21.

domlublin.pl AZS UMCS – AGH Kraków 76:85 (16:13, 19:16, 19:22, 10:13, d:12:21)