Czwarta porażka Motoru w Centralnej Lidze Juniorów

Motor Lublin przegrywa już po raz czwarty w Centralnej Lidze Juniorów. Tym razem mocniejsza okazała się Wisła Kraków, która odwiedziła Arenę Lublin i pokonała Żółto-Biało-Niebieskich 0:1.

W 30.minucie padła jedyna bramka w meczu, która ustaliła ostateczny wynik spotkania. Motor miał swoje szansę, by doprowadzić do wyrównania, ale Wisła była czujna i potrafiła zachować korzystny rezultat do samego końca. Obecnie w CLJ zawodnicy z Lublina zajmują przedostatnią pozycję. Ostatnia jest Elana Toruń, która tak jak lublinianie nie posiada jeszcze żadnych punktów, ale ma minimalnie gorszy bilans bramkowy.

Graliśmy bojaźliwie, było za dużo kalkulowania. Zabrakło konsekwencji w defensywie. Nasza gra nadal lepiej wygląda jednak w obronie, niż w ataku. Po przerwie zaprezentowaliśmy się lepiej, zeszło z nas ciśnienie i do końca wynik mógł ulec zmianie. Wciąż potrzebujemy punktu, który pozwoli nam się przełamać – powiedział Tomasz Jasik, szkoleniowiec drużyny z Lublina.

Motor Lublin – Wisła Kraków 0:1 (0:1)