CCC Polkowice – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 74:60

Zgodnie z przewidywaniami mistrzynie Polski pokonały na własnym obiekcie Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin 74:60.

Koszykarki z Polkowic mają za sobą przegrane spotkanie z Jekaterynburgiem w Eurolidze. W starciu z Pszczółkami nie było jednak widać po nich zmęczenia. Gospodynie szybko wyszły na prowadzenie i bez problemu radziły sobie z defensywą lubelskiego zespołu. Pierwszą kwartę wygrały 24:11. Boisko musiała opuścić liderka zespołu z Lublina – Brianna Kiesel, której dokuczał jakiś uraz. To spowodowało, że szansę lublinianek na korzystny rezultat zmalały jeszcze bardziej. Do przerwy Polkowice wygrywały 34:18. W trzeciej i czwartej kwarcie obraz gry nie zmienił się znacznie, więc nie było mowy o innym rezultacie, jak wygrana mistrzyń.

CCC Polkowice – Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 74:60 (24:11, 10:7, 19:19, 21:23)