BM Slam Stal Ostrów – TBV Start 85:56

Lubelscy koszykarze nie mieli najmniejszych szans w wyjazdowym starciu z BM Slam Stal Ostrów. Gospodarze wygrali blisko trzydziestoma punktami.

Już po pierwszej kwarcie miejscowi wyszli na dziesięciopunktowe prowadzenie, co nie zwiastowała niczego dobrego lubelskiej ekipie. W kolejnej odsłonie powiększyli prowadzenie o skromne trzy punkty, lecz już po trzeciej kwarcie nikt nie miał wątpliwości, że to gospodarze, będą cieszyli się z kompletu punktów. Finałowa cześć gry nie zmieniła wiele w meczu, który zakończył się pewną wygraną ekipy z Ostrowa Wielkopolskiego.

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – TBV Start Lublin 85:56 (24:14, 22:19, 20:10, 19:13)