Anwil Włocławek – TBV Start Lublin 112:77

Anwil Włocławek rozgromił ekipę Davida Dedka aż 112:77. 28 pkt dla gospodarzy zdobył James Washington

Pierwsza kwarta to prawdziwa domicja gospodarzy, którzy rzucili aż 38 pkt. Doskonale grał James Washington, który po 10 minutach na swoim koncie miał 9 pkt, a cały mecz zakończył z 28 pkt na koncie.

Mimo dobrej gry w drugiej kwarcie Start do przerwy przegrywał 42:62. W trzeciej kwarcie nadal Start grał przyzwoicie, lecz gospodarze w pewnym momencie uciekli na aż 43 pkt. Ostatecznie Anvil wygrał 112:77.

Pozytywnym elementem tego spotkania był Stefan Balmazovic. Wrócił na dobre po kontuzji i w meczu przeciwko Anvilowi rzucił 17 pkt.

Anwil Włocławek – TBV Start Lublin 112:77 (38:20, 24:22, 24:14, 26:21)

Anwil: Washington 28 (3×3), Jaramaz 12 (2×3), Chyliński 9 (3×3), Sobin 9, Leończyk 7 (1×3) oraz Haws 21 (3×3), McCray 11 (2×3), Dmitriew 7 (1×3), Młynarski 5 (1×3), Komenda 2, Bartosz 1.

TBV Start: Wiggins 10, Boone 9, Dziemba 4, Bonarek 3 (1×3), Dłoniak 2 oraz Balmazović 17 (3×3), Covingtoon 9 (1×3), Jankowski 7 (2×3), Kowalski 5 (1×3), Ciechociński 5, Kellogg 5 (1×3), Trojan 1.

Sędziowali: Calik, Liszka i Ottenburger. Widzów: 2000.