6. Maraton Lubelski

Zwycięzcą maratonu okazał się Rafał Czarnecki z Bliżyna. Pokonał trasę w czasie 02:38.14, czyli najszybciej z 571. uczestników.

Drugie miejsce zajął Alessandro Mocellin z Włoch, trzecia lokata przypadła z kolei Jackowi Chriścielowi z Międzyrzeca Podlaskiego. Najszybsza wśród kobiet była Irena Masnyk z Ukrainy z czasem 02:57:37.

3.Bieg Koziołka ukończyło 341 osób. Uczestnicy biegli na dystansie 15 kilometrów. Najszybszy okazał się Maciej Falczyński z Lublina z czasem 00:54.24. Drugie miejsce zajął Piotr Siatka z Krakowa, a trzecie Piotr Zięba z Lublina. Wśród kobiet najszybsza okazała się Dorota Gruca z czasem 01:03.05. Drugie miejsce wywalczyła Joanna Andrzejewska, a trzecie Olga Zarzeczna – wszystkie Panie były z Lublina.